Szkolenia fizjoterapeutyczne

Przygotowaliśmy dla Was profesjonalne kursy w zakresie fizjoterapii dziecięcej, które przeznaczone są dla osób pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz w żłobkach. Prawidłowy rozwój fizyczny dziecka można być stymulowany przez pedagogów, dlatego kursy fizjoterapii są bardzo cenione przez dyrektorów przedszkoli, żłobków i szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów, które dla Was przygotowaliśmy.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Szkolenia dla pedagogów

Przygotowaliśmy dla Was profesjonalne szkolenia i kursy dla nauczycieli przedszkolnych i opiekunów w żłobkach. Nasze kursy zwiększają umiejętności pedagogów w zakresie codziennej pracy z dziećmi w placówkach edukacyjnych. W ramach animacji czasu wolnego i aktywizacji najmłodszych warto wdrażać ćwiczenia wspierające prawidłowy rozwój dzieci oraz wspomagające korygowanie ich wad postawy.

Wysokiej klasy wychowawcy mogą uczęszczać na dedykowane szkolenia dla fizjoterapeutów lub kursy z zakresu fizjoterapii. W ten sposób poszerzają swoje umiejętności i kompetencje, z których mogą korzystać w pracy z dziećmi. Wiedza przekazywana na naszych kursach nie zastępuje wiedzy medycznej. Prowadzenie warsztatów i ćwiczeń w przedszkolu powinno być przeprowadzane przy wsparciu konsultacyjnym fizjoterapeutów, terapeutów manualnych lub lekarzy. Dzięki temu możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa dzieci oraz dbałość o ich prawidłowy rozwój.

Czytaj Więcej