Psychologiczne

Doświadczony zespół ekspertów firmy szkoleniowej Misja Ciocia przygotował dla Ciebie ofertę szkoleń online o tematyce psychologii. Nasze szkolenia online przygotowaliśmy dla specjalistów w zakresie pracy psychologicznej z młodym pacjentem, pedagogów oraz psychoterapeutów. Kurs psychologiczny podniesie kwalifikacje pracowników żłobków i przedszkoli. Po ukończeniu kursu możliwe jest uzyskanie skryptu i certyfikatu w formie papierowej lub pliku PDF. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych merytorycznych kursów online oraz wybrania tych najbardziej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Szkolenie psychologiczne – po co?

Nasze szkolenia online z dziedziny psychologii przygotowane są dla nauczycieli pracujących w przedszkolach i żłobkach, a także wszystkich praktyków, w tym psychologów, terapeutów oraz wychowawców. Przejście kursu zwiększa umiejętności w zakresie psychologii i pracy z młodzieżą oraz dziećmi i przydaje się w codziennej pracy. Pracownicy przedszkoli i żłobków powinni skorzystać z profesjonalnych kursów, które pomogą im w prawidłowej pracy z małymi dziećmi w ich pierwszych latach życia.

Odpowiednie przygotowanie to podstawa, ponieważ dzieci w żłobku i przedszkolu rozwijają swoje zdolności adaptacyjne i psychospołeczne. Wówczas kształtuje się także inteligencja emocjonalna dziecka, dlatego niezbędne jest odpowiednie przygotowanie pedagogów do tego, by wsparli dzieci i ich rodziny w tym okresie.

Szkolenia online od Misja Ciocia – poziom ekspercki i wygoda

Czytaj Więcej